فروش ویژه دستگاه های حضور و غیاب

sale قیمت و لیست مشخصات ساعت های حضور و غیاب فروش ویژه  • 1

نمایش دستگاهمعرفی دستگاه
1

PFP600

دستگاه حضور غیاب PFP600     ساخت شرکت ZKTeco     یکی از دستگاه‌های بسیار پرقدرت این شرکت به شمار می‌رود این دستگاه قابلیت شناسایی چهره، کف دست و اثر انگشت را دارا می باشد و دارای قابلیت ذخیره‌سازی  100.000 تردد و 1200 چهره و 600 کف دست و 2000 اثرانگشت  را به همراه دارد و بسیار مناسب شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ است. این دستگاه بسیار پرسرعت بوده و قادر است در کمترین زمان ممکن چهره، کف دست و یا اثرانگشت شخص را تشخیص داده و شناسایی نماید. از دیگر ویژگی‌های چشمگیر این محصول می‌توان به صفحه‌ نمایش 4.3 اینچی و لمسی آن اشاره نمود که می‌تواند عکس و نام پرسنل را هم نمایش دهد. یکی از مسائل بسیار مهم در این دستگاه‌ها ضبط تمامی ترددها است که در ادارات از اهمیت فراوانی برخوردار است. گاهی اوقات برق ساختمان قطع می‌شود که در این مدل باتری‌های تعبیه‌ شده در آن نگرانی‌ها را دراین‌باره از بین برده است. در صورت تمایل می‌توانید از این مدل برای نمایش پیام‌های شخصی، عمومی و اسلاید استفاده کنید. 
2

images

دستگاه حضور غیاب PF100     جزء جدید ترین و کامل ترین دستگاه حضور غیاب می باشد. نحوه ی عملکرد دستگاه به این شکل است که قابلیت ثبت تردد برای پرسنل ،کارکنان و از طریق چهره ، اثر انگشت ، کارت و رمز عبور فراهم می باشد.سنسوری که در این مدل دستگاه حضور و غیاب به کار رفته است از نوع سنسور نوری ضدخش می باشد که سرعت شناسایی آن در کمتر از ۰.۵ ثانیه تردد را ثبت و ذخیره می کند.سنسور دوربینی که در این مدل به کار رفته است کمترین خطا را دارد که بعد از هر تردد عکس شخص را نمایش می دهد .یکی دیگر از مزیت های این دستگاه امکان استفاده ی ترکیبی از سنسور ها می باشد که معمولا برای جاهای امنیتی کاربرد بیشتری دارد. اگر نیاز شما دستگاهی کامل  و با دو قابلیت مهم اثر انگشت و تشخیص چهره با قیمت مناسب می باشد یا اگر محیطی صنعتی و کارگاهی دارید که امکان دارد اثر انگشت پرسنل گاهی اوقات زخمی و یا کثیف باشد ما دستگاه حضور و غیاب PF100     را به شما پیشنهاد می دهیم. 

3

P200

دستگاه حضور غیاب P200     ساخت شرکت ZKTeco     یکی از محصولات پایه‌ی این شرکت به شمار می‌آید که از قابلیت‌های محدودی بهره می‌برد و برای استفاده در شرکت‌ها و سازمان‌های کوچک مناسب است. این دستگاه که ظرفیت ضبط 50000 هزار تردد را در حافظه‌ی خود دارد تا 500 اثرانگشت را می‌تواند ذخیره کند و در کمتر از یک ثانیه می‌تواند کاربر را شناسایی نماید. صفحه‌نمایشی در اندازه‌‌ی 2.8 اینچ برای این مدل در نظر گرفته‌شده است که دارای منوی فارسی و تقویم شمسی بوده و می‌تواند نام پرسنل را هم به‌صورت فارسی نمایش دهد.همچنین در صورت تمایل می‌توانید از کارت‌های 125Khz     برای شناسایی افراد استفاده کنید اگرچه این کارت‌ها منسوخ شده و کمتر شرکت برای خرید تجهیزات جدید آن‌ها را در نظر می‌گیرد. این دستگاه با با تمامی نسخه های سیستم عامل ویندوز سازگار است. 
4 TA300 دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی  مدل TA300     یکی از محبوب ترین دستگاه حضور و غیاب می باشد.در این دستگاه قابلیت شناسایی از طریق اثر انگشت ، کارت بدون تماس و رمز عبور تعبیه شده است. این دستگاه دارای سخنگوی فارسی و سیستم عامل لینوکس می باشد.در هر بار تخلیه اطلاعات شما می توانید بازه ی زمانی دلخواه را انتخاب کنید تا یک نسخه ی کپی از تردد پرسنل برایتان ارسال شود.یکی دیگر از مزیت های این دستگاه قابلیت آپلود عکس پرسنل می باشد تادر زمان ورود خروج تصویر شخص روی LCD     دستگاه نمایان شود. راه های ارتباطی بین دستگاه و کامپیوتری که نرم افزار روی آن نصب می شود از طریق USB      و شبکه می باشد .قاعدتا با تکنولوژی جدیدی که در این دستگاه حضور غیاب تعبیه شده کار را برای شما آسان کرده و الزاما نیاز به کابل کشی نمی باشد و دستگاه می توانید در هر مکانی نصب شود و شما به راحتی از طریق شبکه تخلیه اطلاعات را انجام دهید. 

می خواهید تمام کالاها را مشاهده کنید؟